Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2338
Stary 26.11.2024, 23:37
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Co tu się odpierdala... Dalsza obrona przez kompleksiarzy nieudacznika, który miał średnia punktową jak Sobol xd

Markusik, Jop jak wygrywał rok temu 3/3 mecze w Wiśle to tez miał ten skład co teraz, czy miał ten sam słaby skald co Rude?
Grajki polubiły przez te 3 mecze podejście Jopa, więc przez całą wiosnę grali przeciwko Rude, żeby przywrócić swojego. W PP grali na poważnie, bo liczyli że wypromują sobie transfer za granicę. Rodado jeden się wyłamał i stwierdził, że jak cały sezon będzie zasuwał, to będzie mógł przebierać w ofertach, co zresztą okazało się prawdą - jednak miłość do Wisły i nadzwyczajne umiejętności negocjacyjne prezesa odwiodły go od jakże interesującego azerskiego kierunku, gdzie przecież każdy chcialby wychowywać małe dziecko.

Jop jako ślizgacz z lepszym składem, zaliczył za free szkolenie lepsze niż staże w Ajaxie, Chelsea czy Porto bo okiem najlepszego kolcza trenerów wśród kołczów trenerów.

Czego nie rozumiesz hejterku? 😉
Odpowiedz cytując