Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2333
Stary 26.11.2024, 21:47
Markusik tymi przykładami przeszedł sam siebie, jebnę zaraz, zmieniam mu przydomek na Markusinkę, bo uprawia logikę godną typowej blondynki....

Według niego jest analogia pomiędzy trenerami z sukcesami, którym okazjonalnie nie wyszedł mecz, a trenerem bez wyników w lidze, który nic nie potrafił ogarnąć

Dawaj więcej Markus i pamiętaj, tym razem nie zwalniaj : MINIMUM 1500 znaków.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.11.2024 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując