Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2327
Stary 26.11.2024, 21:01
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Kasperczak, Skorża, Smuda, Hyballa,
Każdy trener finalnie przegrywa z kopaczami. Alfons poległ bardzo szybko co czyni z niego parodystę.
Żeby była jasność - ryba psuje się od głowy i to nie jest jedynie wina Alfonsa. Rządy dyletantów doprowadziły do tej sytuacji.
Czyli za Kasperczaka, który oczywiście był bardzo dobrym trenerem nie zdarzały się takie mecze jak na przykład w Wodzisławiu z Odrą, gdzie drużyna zaczynała grać dopiero w drugiej połowie? Aha.

Za Smudy w sezonie 2013/2014 nie zdarzały się takie mecze jak kompromitująca wtopa z Zawiszą Bydgoszcz, Jagiellonią Białystok, czy bolesne strata punktów z Podbeskidziem, bo piłkarze próbowali czasem "grać na stojąco"?

Znacznie lepsi trenerzy niż Rude okazywali się bezradni w wyplenianiu lekceważenia swoich obowiązków ligowych i olewactwa polskich piłkarzy.

Zdobycie Pucharu Polski, bez względu na okoliczności tego wielkiego triumfu, raz na zawsze przekreśla gadanie o Rude jako o trenerskim paradyście. Takowi z takimi drużynami pucharów nie zdobywają.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.11.2024 o godz. 21:27.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując