Jagul napisał(a):

Kasperczak, Skorża, Smuda, Hyballa,
Każdy trener finalnie przegrywa z kopaczami. Alfons poległ bardzo szybko co czyni z niego parodystę.
Żeby była jasność - ryba psuje się od głowy i to nie jest jedynie wina Alfonsa. Rządy dyletantów doprowadziły do tej sytuacji.
|
Czyli za Kasperczaka, który oczywiście był bardzo dobrym trenerem nie zdarzały się takie mecze jak na przykład w Wodzisławiu z Odrą, gdzie drużyna zaczynała grać dopiero w drugiej połowie? Aha.
Za Smudy w sezonie 2013/2014 nie zdarzały się takie mecze jak kompromitująca wtopa z Zawiszą Bydgoszcz, Jagiellonią Białystok, czy bolesne strata punktów z Podbeskidziem, bo piłkarze próbowali czasem "grać na stojąco"?
Znacznie lepsi trenerzy niż Rude okazywali się bezradni w wyplenianiu lekceważenia swoich obowiązków ligowych i olewactwa polskich piłkarzy.
Zdobycie Pucharu Polski, bez względu na okoliczności tego wielkiego triumfu, raz na zawsze przekreśla gadanie o Rude jako o trenerskim paradyście. Takowi z takimi drużynami pucharów nie zdobywają.