Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2322
Stary 26.11.2024, 20:29
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Markusik dalej broni kostarykańskiego wynalazku, słowo daję


Człowieku TEN TYP WYGRAŁ 3 MECZE W PP.


Z CZEGO W PIERWSZYM Z NICH PRZEPCHNĄŁ NAS SĘDZIA, bo parodysta by odpadł już wtedy.


I ok, fajnie zagraliśmy w finale, ale w półfinale też był lekki smród, tyle, że nie tak ewidentny jak z Widzewem.


Także daruj sobie, bo chłopowi się lapsło w paru meczach, a tak to zawalił na całej linii i zajłął 10 MIEJSCE NA DRUGIM POZIOMIE ROZGRYWKOWYM.
On wygrał jeden mecz w PP. Dwa to były remisy w 90min.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując