krysztal napisał(a):

Tak wyobrażam sobie.Tu masz bardzo podobną gdzie Sobczak bierze obrońcę na plecy i ładuje pod lade
https://youtu.be/AChI7htvztY?t=167
Nie wiem co wy macie taki uraz do tego Sobczaka?
|
Jeżeli ta bramka jest podobna do tej Zwolaka to ja jestem Eskimosem

.
Sobczak to drewno z jako takim strzałem, ale podać na 5 metrów nie potrafi, jest samolubny i dramatyczny w rozegraniu na małej przestrzeni. Zwoliński to inna liga w każdym aspekcie.
Jop ma skład dużo bardziej wyrównany ma możliwość przestawiania klocków bo piłkarze są bardziej uniwersalni, ale i tak ważniejsze jest to jak grają, zdecydowanie poprawiło się zaangażowanie i koncentracja w meczach. Za Rude strach było wpuścić kogoś z ławki.