Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2306
Stary 26.11.2024, 19:37
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Tak wyobrażam sobie.Tu masz bardzo podobną gdzie Sobczak bierze obrońcę na plecy i ładuje pod lade

https://youtu.be/AChI7htvztY?t=167


Nie wiem co wy macie taki uraz do tego Sobczaka?
Jeżeli ta bramka jest podobna do tej Zwolaka to ja jestem Eskimosem .

Sobczak to drewno z jako takim strzałem, ale podać na 5 metrów nie potrafi, jest samolubny i dramatyczny w rozegraniu na małej przestrzeni. Zwoliński to inna liga w każdym aspekcie.

Jop ma skład dużo bardziej wyrównany ma możliwość przestawiania klocków bo piłkarze są bardziej uniwersalni, ale i tak ważniejsze jest to jak grają, zdecydowanie poprawiło się zaangażowanie i koncentracja w meczach. Za Rude strach było wpuścić kogoś z ławki.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.11.2024 o godz. 19:54.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując