Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5856
Stary 26.11.2024, 12:05
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś pisał na twitterze, że bez odejść nie będzie żadnych wzmocnień. Nie wiem na ile to prawda. Natomiast Królewski ostatnio podkreślał jak bardzo wierzy w ten konkretny skład ludzi więc coś może być na rzeczy..
Średnio to widzę, tym bardziej jak się spojrzy na terminarz na wiosnę.
Brak awansu to będzie już moim zdaniem bardzo mocny zjazd w dól, nie będzie już kasy z pucharów i PP, która uratowała ten sezon, 1 liga może być najmocniejsza od dawna, patrząc na pot. spadkowiczów.
Tak mowil jeszcze pod koniec sierpnia, jednoczenie podkreslajac jak to ma srodki na "inwestycje" czyli Polaka i Zarównego.

W miedzyczasie odszedl Sapała i wypozyczono Olejarke. Do tego Jop wspomina że trzeba w najblizszym oknie "wzmocnic rywalizacje" na kilku pozycjach, wiec wiec mozna sie jedynie domyślać ze chodzi o wiecej niz jedną i że bedzie na to zielone światło
Odpowiedz cytując