wierność83 napisał(a):

|
Ktoś pisał na twitterze, że bez odejść nie będzie żadnych wzmocnień.
|
Zawsze można kogoś spróbować wypożyczyć albo rozwiązać kontrakt jak z Sapałą.
Basha będzie miał pierwszą okazję do wykazania się, bo transfery przychodzące (prawy obrońca + skrzydłowy do pierwszego składu) są moim zdaniem niezbędne w kontekście walki o awans.