wierność83 napisał(a):

Ktoś pisał na twitterze, że bez odejść nie będzie żadnych wzmocnień. Nie wiem na ile to prawda. Natomiast Królewski ostatnio podkreślał jak bardzo wierzy w ten konkretny skład ludzi więc coś może być na rzeczy..
Średnio to widzę, tym bardziej jak się spojrzy na terminarz na wiosnę.
Brak awansu to będzie już moim zdaniem bardzo mocny zjazd w dól, nie będzie już kasy z pucharów i PP, która uratowała ten sezon, 1 liga może być najmocniejsza od dawna, patrząc na pot. spadkowiczów.
|
Dlaczego? Jeśli Rude wygral PP, to Jop tym bardziej powinien.