|
A to wy tak na serio spodziewacie się po wilczku chociaż krzty odpowiedzialności za słowa z przeszłości?
Ma problem z Jopem, bo w jego trenerskim bingo wypada, żeby teraz trenera hejtować. Póki był Moskal, wszystko się zgadzało, ale błyskawiczna dymisja podsycona objawieniem z Sewilli sprawiła, że mamy problem. PMS, osiągający całkiem przyzwoite wyniki, nie będący Rude tworzy kłopot.
Wilczku, tylko Ci przypomnę, że nigdy nie odszczekałeś swoich spazmów na temat Brzeczka i tego, że powinniśmy Błaszczykowskiego całować po nogach, że przyprowadził do nas byłego trenera repry.
|