Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2295
Stary 25.11.2024, 20:08
A to wy tak na serio spodziewacie się po wilczku chociaż krzty odpowiedzialności za słowa z przeszłości?

Ma problem z Jopem, bo w jego trenerskim bingo wypada, żeby teraz trenera hejtować. Póki był Moskal, wszystko się zgadzało, ale błyskawiczna dymisja podsycona objawieniem z Sewilli sprawiła, że mamy problem. PMS, osiągający całkiem przyzwoite wyniki, nie będący Rude tworzy kłopot.

Wilczku, tylko Ci przypomnę, że nigdy nie odszczekałeś swoich spazmów na temat Brzeczka i tego, że powinniśmy Błaszczykowskiego całować po nogach, że przyprowadził do nas byłego trenera repry.
Odpowiedz cytując