krysztal napisał(a):

Tak wyobrażam sobie.Tu masz bardzo podobną gdzie Sobczak bierze obrońcę na plecy i ładuje pod lade
https://youtu.be/AChI7htvztY?t=167
Nie wiem co wy macie taki uraz do tego Sobczaka?
|
Jak nie widzisz różnicy w sposobie zdobycia obu bramek to wybacz, ale nie będę z Tobą na ten temat dyskutować.
Chodziło mi o to, czy Sobczak ze swoją techniką byłby w stanie strzelić bramkę jak Zwoliński. Obrócić się z piłką z rywalem na plecach i przywalić na siłę potrafi w tej lidze nie tylko Zwoliński i Sobczak.