Jaroo1 napisał(a):

|
Ważne, se Rude nie był cienkim Bolkiem bo się nigdy nie zblaznil z Wisłą xd Rude top.
|
Rude to melodia przeszłości. Oceniam to co jest tu, teraz. Polskich piłkarzy w mysl wincyj Polaków i polską myśl szkoleniową.
Sobol i Moskal nie sprawdzili się. Zobaczymy czy Jop awansuje.
Jarusiu, drugi raz w krotkim czasie wspominasz Rude, gdzie ja nic o nim nie piszę. Może parafrazując Moją Piosnkę Norwida, powinieneś napisać jej nową wersję, do kogo tak bardzo tęsknisz
Nie ma na kogo za bardzo nadawać, prawda

Na Jopa w swietle tego co pisałeś, nie wypada. Wincyj Polaków, więc też nie bardzo pole manewru. Zostali jeszcze biedni Baena i Alfaro. Strach pomyśleć co będzie, jak ich zabraknie.