serek,
wersja na komorke , w przegladarce www to archaizm, ale nie zawsze mam czas odpalic kompa
Ja tam widze, tylko dwie literowki: ręcę i zamiast gardze, gorsze. Ale w sumie i to pasuje.
I co do spotkan. Jak bedzie jakies organizowane przed/po meczu o ludzkiej porze to chetnie zapisze to w kalendarzu. Ale plis, nie z tygodnia na tydzien, bo ja swojej pracy i zycia nie bede zmieniac pod pinokia, i ludzi twojego pokroju.
Do ciebie i krolewskiego nie mam szacunku i miec nie bede. Dla ludzi z mojego otoczenia jest go bardzo duzo i zawsze beda na pierwszym miejscu
No to dajesz serek. Bylo pytanie o umorzenia pozyczek?