Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5840
Stary 24.11.2024, 13:56
Przecież Ty dłuższego czasu sobie używasz pisząc o Socios, nie rób już z siebie takiego świętoszka - tak odebrałem, bo w takim tonie napisałeś, jeśli jest inaczej to skreśl sobie słowa „panie komedia” z mojego krótkiego wpisu.
Odpowiedz cytując