pepe72 napisał(a):

Wklejasz link w którym jak byk masz przyklepany przez RN wniosek zarządu o pokrycie straty przyszłym zyskiem nie wiadomo z jakiego żródła a potem piszesz,że w razie czego akcjonariusze pokryją.No nie pokryją bo widać nie maja już z czego,stąd taki wniosek zarządu.