Nie znecajcie sie nad Pepe. Jego sprawnosc intelektualna ogranicza sie do czytania statystyk (i ich tworzenia). Proste, klarowne, bez szarosci, zawilosci. Taki pozyteczny idiota, ktory innych idiotow zmanipuluje

Tylko nie na tym forum. Tutaj nie wychodzi. Przerzuc sie Pepe na twittera, tam znajdziesz poklask dla swoich oderwanych od rzeczywistosci tez
