Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29431
Stary 22.11.2024, 00:14
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
To oznacza, że akcjonariusze najprawdopodobniej będą musieli wcześniej czy później pokryć długi spółki z własnej kieszeni.
Tu jest to fajnie wytłumaczone:
https://prosta-spolka.pl/akcjonarius...-straty-w-psa/
Mistrzu, ale ja Cię pytałem o coś zupełnie innego, na zdecydowanie większych klockach niż np. MaLK.

Czy według Ciebie Królewski rok rocznie ze swojej kieszeni finansuje 20 baniek budżetu?

Dam Ci małą podpowiedź - spływają pieniążki z ligi, od sponsorów, jakieś 5 meczów na Reymonta, na których coś zarobimy - a przy tym co sezon generujemy regularne straty.
Odpowiedz cytując