pepe72 napisał(a):

Mistrzu, ale ja Cię pytałem o coś zupełnie innego, na zdecydowanie większych klockach niż np. MaLK.
Czy według Ciebie Królewski rok rocznie ze swojej kieszeni finansuje 20 baniek budżetu?
Dam Ci małą podpowiedź - spływają pieniążki z ligi, od sponsorów, jakieś 5 meczów na Reymonta, na których coś zarobimy - a przy tym co sezon generujemy regularne straty.