Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29427
Stary 21.11.2024, 17:08
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Czytając o finansach Wisły na tym forum mam wrażenie, że w Kobierzynie internet włączyli.

https://wislakrakow.com/i/informacje...cjonariuszy/95
Sprawozdanie Rady Nadzorczej z wyników oceny wniosku Zarządu dot. pokrycia straty - WZA 2023 r.


Jeszcze raz, jak wam się nie podoba działanie Królewskiego to zawsze możecie wykupić jego udziały.
Mógłbyś przedstawić swoją interpretację powyższego?
Odpowiedz cytując