Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
29427
21.11.2024, 17:08
pepe72
napisał(a):
Czytając o finansach Wisły na tym forum mam wrażenie, że w Kobierzynie internet włączyli.
https://wislakrakow.com/i/informacje...cjonariuszy/95
Sprawozdanie Rady Nadzorczej z wyników oceny wniosku Zarządu dot. pokrycia straty - WZA 2023 r.
Jeszcze raz, jak wam się nie podoba działanie Królewskiego to zawsze możecie wykupić jego udziały.
Mógłbyś przedstawić swoją interpretację powyższego?
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor