Czytając o finansach Wisły na tym forum mam wrażenie, że w Kobierzynie internet włączyli.
https://wislakrakow.com/i/informacje...cjonariuszy/95
Sprawozdanie Rady Nadzorczej z wyników oceny wniosku Zarządu dot. pokrycia straty - WZA 2023 r.
Cytat:
|
po zapoznaniu się z wnioskiem Zarządu w sprawie pokrycia straty za okres obrotowy od 1 lipca 2022 r. do 30 czerwca 2023 r., nie wnosi zastrzeżeń do przedłożonego wniosku i postanawia rekomendować Walnemu Zgromadzeniu podjęcie uchwały zgodnej z wnioskiem Zarządu w sprawie pokrycia straty netto Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków S.A. za okres obrotowy od 1 lipca 2022 r. do 30 czerwca 2023 r. w wysokości 14.671.600,83 zł (słownie: czternaście milionów sześćset siedemdziesiąt jeden tysięcy sześćset złotych 83 /100) poprzez pokrycie straty w całości z zysków z lat przyszłych.
|
Jeszcze raz, jak wam się nie podoba działanie Królewskiego to zawsze możecie wykupić jego udziały.