pepe72 napisał(a):

Nie, św. Mikołaj pokrywa.
Czego nie rozumiesz w działalności spółki akcyjnej jaką jest również TS Wisła Kraków SA?
|
Uśredniając, że oscylujemy co roku w budżecie ok. 20 mln to rozumiem, że Ty uważasz, że co roku Królewski wkłada swoje 20 baniek?
Proszę Cię powiedz, że żartujesz
