pepe72 napisał(a):

Tak samo Królewski pożyczył jak i Cupiał pożyczył.
Z tym, żeby zagrać w pucharach to część tych "pożyczek" została umorzona by się wskaźniki zgadzały.
Zaś co do składki z forum to budżet mamy kilka milionów rocznie więc chłopaki posprzedawajcie apartamenty w Dubaju (ostatnio Ukry dużo kupują) i do sponsorowania!
|
Cupiał tak pożyczał, że na swój dług wyłożył lache i widnieje on tylko i aż w księgach. I to jego część została umorzona. Co w przypadku odejścia Wisły zrobi Jaro - tego nie wiemy.
Dzizas...to Królewski pokrywa cały budżet?