pepe72 napisał(a):

Tak samo Królewski pożyczył jak i Cupiał pożyczył.
Z tym, żeby zagrać w pucharach to część tych "pożyczek" została umorzona by się wskaźniki zgadzały.
Zaś co do składki z forum to budżet mamy kilka milionów rocznie więc chłopaki posprzedawajcie apartamenty w Dubaju (ostatnio Ukry dużo kupują) i do sponsorowania!
|
Rany Boskie,nie sądziłem,że ty nawet w podstawowym stopniu tak nie ogarniasz kwestii finansowych.