Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29414
Stary 20.11.2024, 19:35
azor napisał(a):Wyświetl post
(...)
A ja się z tym chętnie poboksuje

Zacznijmy od tego, że Królewski Wiśle kasy nie dał, a pożyczył. Z tego co pamiętam, trio zapłaciło "za Wisłę" 7,5 tys. złotych. Podejrzewam, że sporo osób z tego forum mogłoby sobie pozwolić na taki zakup.
...
Tak samo Królewski pożyczył jak i Cupiał pożyczył.
Z tym, żeby zagrać w pucharach to część tych "pożyczek" została umorzona by się wskaźniki zgadzały.

Zaś co do składki z forum to budżet mamy kilka milionów rocznie więc chłopaki posprzedawajcie apartamenty w Dubaju (ostatnio Ukry dużo kupują) i do sponsorowania!
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując