azor napisał(a):

(...)
A ja się z tym chętnie poboksuje 
Zacznijmy od tego, że Królewski Wiśle kasy nie dał, a pożyczył. Z tego co pamiętam, trio zapłaciło "za Wisłę" 7,5 tys. złotych. Podejrzewam, że sporo osób z tego forum mogłoby sobie pozwolić na taki zakup.
...
|
Tak samo Królewski pożyczył jak i Cupiał pożyczył.
Z tym, żeby zagrać w pucharach to część tych "pożyczek" została umorzona by się wskaźniki zgadzały.
Zaś co do składki z forum to budżet mamy kilka milionów rocznie więc chłopaki posprzedawajcie apartamenty w Dubaju (ostatnio Ukry dużo kupują) i do sponsorowania!