|
Rude to melodia przeszłości. Oceniam aktualnego trenera. Czy Ty masz jakieś kompleksy na punkcie Rude, że tak go wspominasz? Tu już nie ma marginesu błędu, zwlaszcza takie spotkania u siebie trzeba wygrywać, co nie udało się z Tychami, mam nadzieję, że teraz się nie zblaźnią i się uda.
|