azor napisał(a):

|
Czyli Jaro i Jopowi trzeba dać popracować, ale jak się coś s.......lli, to wina piłkarzy?
|
Jak masz trochę kasy to się możesz z Jaroo1 złożyć i wykupić Wisłę od Królewskiego.
Na prawdę śmieszy mnie to narzekanie na właściciela. Chcecie zmienić to wyłóżcie pieniądze!