Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29408
Stary 19.11.2024, 21:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Co by nie pisać to piłkarze biegają po boisku, a nie trener czy prezes. Tak jak dobre wyniki to głównie zasługa piłkarzy tak wtopy to ich głównie wina. Zwłaszcza kiedy w odstępie kilku dni prezentują się diametralnie inaczej na boisku. Trudno wtedy za takie metamorfozy obarczać trenera.
Można go, co najwyżej zwolnić.
Piłkarzy przecież już się nie da.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując