Drozd napisał(a):

|
Co by nie pisać to piłkarze biegają po boisku, a nie trener czy prezes. Tak jak dobre wyniki to głównie zasługa piłkarzy tak wtopy to ich głównie wina. Zwłaszcza kiedy w odstępie kilku dni prezentują się diametralnie inaczej na boisku. Trudno wtedy za takie metamorfozy obarczać trenera.
|
Można go, co najwyżej zwolnić.
Piłkarzy przecież już się nie da.
