Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29404
Stary 19.11.2024, 19:56
Piszę o teraźniejszej sytuacji. Lepiej późno niż wcale (postawić na Jopa). Na teraźniejsze działania nie wypada narzekać. Niech da popracować Jopowi, nie przeszkadza, to wystarczy. A czy awansujemy, czy piłkarze mentalnie siądą w decydujących spotkaniach (barażach), to już inna sprawa.
Odpowiedz cytując