|
Piszę o teraźniejszej sytuacji. Lepiej późno niż wcale (postawić na Jopa). Na teraźniejsze działania nie wypada narzekać. Niech da popracować Jopowi, nie przeszkadza, to wystarczy. A czy awansujemy, czy piłkarze mentalnie siądą w decydujących spotkaniach (barażach), to już inna sprawa.
|