Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29400
Stary 19.11.2024, 18:30
Klasyk - jak idzie dobrze, to dzięki Królewskiemu/Rude/Brzęczkowi, jak idzie źle, to wina piłkarzy

Żeby nie było, nie narzekam na Królewskiego, wyjątkowo długo nic głupiego nie powiedział.
Odpowiedz cytując