|
Żeby odpowiedzieć na pytanie czy Rude miał słabszych jakościowo piłkarzy czy lepszych to trzeba się cofnąć do waszych wypowiedzi sprzed kilku miesięcy( w niektórych"przypadkach" styknie do tych sprzed kilku tygodni) i mamy gotowe posty które wystarczy wklejać.
|