Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29392
Stary 18.11.2024, 18:27
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Wyluzuj.
Nasz podstawowy skład wygląda jakoś tak:

Zwoliński
Alfaro-Rodado-Baena
Igbekeme-Carbo
Mikulec-Kutwa-Uryga-Jaroch
Letkiewicz

czyli:
PL
ES-ES-ES
NG-ES
PL-PL-PL-PL
PL

czyli 6*PL i 5*obcokrajowcy
Mogą być oczywiście zmiany i w pucharach będą ale mamy chyba najlepszy balans Polacy/obcokrajowcy.

Przy tym układzie możesz cytować zarówno tych co postulowali więcej obcokrajowców, jak i tych co postulowali więcej Polaków.
Ba, możemy nawet wyjść na 3 młodzieżowców i nikt nie będzie zdziwiony.
Czyli zdrowe proporcje a nie tak jak postulują niektórzy "lepiej postawić na obcokrajowców" no bo przecież stranieri grający za bon na pączki w żabce są lepsi od polskich słabeuszy.






Tutaj bardziej chodzi o to,że dorosły chłop zachowuje się jak chorągiewka i zmienia zdanie co 2 tygodnie.Po Mikulcu nie raz jechał jaki to słaby piłkarz.
Odpowiedz cytując