leszekpw napisał(a):

krysztal- wstawaj zesrałeś się. No widzisz, niektórzy piłkarze się wyrobili w swojej grze i mądry człowiek potrafi zweryfikować swoją opinię. Tylko głupi trwa constans przy swoich poglądach, niezależnie od sytuacji boiskowej.
Było tam słowo klucz "jak narazie". Nie ruszają mnie Twoje wypocinki
|
Naprawdę, musiałeś? A taki byłeś zadowolony z powrotu kultury na tym forum.
Co prawda obiecywałem, że będę kontynuował zabawę, ale mam za dużo pracy na głowie, a za tydzień wyjazd na ciepłe wakacje, więc nie dotrzymam słowa.
Cieszę się, że udało mi się zwrócić uwagę na problem i że w jakimś stopniu przestaliśmy się bez sensu obrażać. Może nie do końca, ale to krok w dobrym kierunku.