Ale wieje, ale targa chorągiewkami ....
"Miejmy nadzieję, że Królewski doszedł jednak do wniosku, iż polacy (w tym budżecie którym dysponujemy) to szrot i lepiej postawić na obcokrajowców. Bardzo mnie cieszą transfery Duarte, Kissa, Igbekeme. Podązajmy dalej tą drogą, zamiast Mlynskich, Mikulców, Zwolińskich i innych polskich słabeuszy."
"Piszecie o gorszym składzie. A kto tego chciał? Przeciwnicy hiszpanów. Acha. Czyli jednak hejterek przyznał, ze hiszpanie byli lepsi od polaków. Ale się bidula zamotał.
Chcieliście wincyj polaków i Moskala to macie. Zobaczymy na koniec sezonu jaki wynik wykręcą ci wspaniali rodacy.
Jak narazie Mikulec i Biedrzycki oraz Zwoliński to dno piłkarskie, Sukiennicki bardzo niewiele lepiej."
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=527
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=524