Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29384
Stary 18.11.2024, 07:50
Ale wieje, ale targa chorągiewkami ....


"Miejmy nadzieję, że Królewski doszedł jednak do wniosku, iż polacy (w tym budżecie którym dysponujemy) to szrot i lepiej postawić na obcokrajowców. Bardzo mnie cieszą transfery Duarte, Kissa, Igbekeme. Podązajmy dalej tą drogą, zamiast Mlynskich, Mikulców, Zwolińskich i innych polskich słabeuszy."


"Piszecie o gorszym składzie. A kto tego chciał? Przeciwnicy hiszpanów. Acha. Czyli jednak hejterek przyznał, ze hiszpanie byli lepsi od polaków. Ale się bidula zamotał.

Chcieliście wincyj polaków i Moskala to macie. Zobaczymy na koniec sezonu jaki wynik wykręcą ci wspaniali rodacy.
Jak narazie Mikulec i Biedrzycki oraz Zwoliński to dno piłkarskie, Sukiennicki bardzo niewiele lepiej."


https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=527
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=524
Odpowiedz cytując