|
Coś w tym jest. Przyszedł ogarnięty trener, który w dodatku nie musi na szybko włączać zawodników do składu i grać tym, co trzy dni.
Pracuje z nimi bez pośpiechu starannie szukając im miejsca i wydobywając na światło to, co w każdym najlepsze.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|