|
Jest durna maniera skreślania zawodników bez jakiegoś wyraźnego powodu. Większość aktualnego składu była już do niczego się nie nadającym szrotem, łącznie z Rodado o Mikulcu czy Kutwie nie wspominając. Wiele wskazuje na to, że skończyła się era degrengolady treningowej. Założę się, że i z Biedrzyckiego prędzej czy później będzie jakiś pożytek. Tak jak z Freda, Gogóła, a nawet Starzyńskiego. Oni wszyscy są młodzi i odpowiednią pracą na treningu mogą zrobić duży postęp. To samo Sukiennicki, jak nauczy się mądrze stać to przestanie głupio biegać. Połowa sukcesu to uwierzyć że się da...
|