Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29377
Stary 17.11.2024, 21:27
Jest durna maniera skreślania zawodników bez jakiegoś wyraźnego powodu. Większość aktualnego składu była już do niczego się nie nadającym szrotem, łącznie z Rodado o Mikulcu czy Kutwie nie wspominając. Wiele wskazuje na to, że skończyła się era degrengolady treningowej. Założę się, że i z Biedrzyckiego prędzej czy później będzie jakiś pożytek. Tak jak z Freda, Gogóła, a nawet Starzyńskiego. Oni wszyscy są młodzi i odpowiednią pracą na treningu mogą zrobić duży postęp. To samo Sukiennicki, jak nauczy się mądrze stać to przestanie głupio biegać. Połowa sukcesu to uwierzyć że się da...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując