Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1593
Stary 17.11.2024, 12:24
Wybujałe ego .


To, że mówi jak jest, że polska piłka jako całość to jedna wielka patologia to moim zdaniem zaleta, a nie wada. Oczywiście rezydenci bagienka nie są z takich wypowiedzi zadowoleni, ale co nas to obchodzi. Będą nam przeszkadzać traktować dyskryminująco tak jak dzieje się teraz i tyle. Wtedy trzeba zwracać na to uwagę i upominać się o swoje, a nie udawać, że prawie wszystkie mecze w piątki i poniedziałki to żaden problem. Bredzić że przełożenie meczu, który został ustalony w ten sam dzień co mecz w pucharach to "pójście nam na rękę"...

Arked napisał(a):Wyświetl post
Nie ma żadnego spisku. Warszawa nawet nie rządzi teraz w PZPN. A nawet jeśli to nadal nie ma to żadnego sensu.
Spisku nie ma, ale terminarz mamy najgorszy w całej lidze, można oczywiście twierdzić że to nie spisek tylko ślepy los
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.11.2024 o godz. 12:30.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując