Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 17.11.2024, 12:00
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Przy 3:12 w celnych oraz 1:2 w obiciu bramki xG jest 1.47:2.70?
Obramowanie bramki jest liczone jako strzał niecelny.

Jeśli chodzi o xG, to nie mam pojęcia jaki może być przelicznik słupka na xG, inaczej ważona będzie pewnie np. zewnętrzna i wewnętrzna część słupka.

Strzał Lewandowskiego w słupek to zdroworozsądkowo powinno być w okolicach 0,8 xG.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 17.11.2024 o godz. 12:04.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując