pepe72 napisał(a):

|
Przy 3:12 w celnych oraz 1:2 w obiciu bramki xG jest 1.47:2.70?
|
Obramowanie bramki jest liczone jako strzał niecelny.
Jeśli chodzi o xG, to nie mam pojęcia jaki może być przelicznik słupka na xG, inaczej ważona będzie pewnie np. zewnętrzna i wewnętrzna część słupka.
Strzał Lewandowskiego w słupek to zdroworozsądkowo powinno być w okolicach 0,8 xG.