Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29372
Stary 17.11.2024, 09:53
Ja bym Gogóła zakontraktował, ale jako zawodnika na ławkę. Znamy jego pułap umiejętności i wiemy, że ma przebłyski, jest tu już chwilę, więc oferuje minimum stabilizacji w drużynie. To trochę taki Szot.
Odpowiedz cytując