Temat
:
Albert Rudé trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
Od: 02.2019
Offline
#
2259
17.11.2024, 09:06
Maine_Coon
napisał(a):
Ten pajac zrobił nam puchar polski
Dobrze ze w pierwszych rundach Sobol i Jop wyeliminowali mu Lechię Stal i Polonię, bo nasz kostarykański geniusz z 1ligowcami grać nie potrafił.
pi0tr3k94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pi0tr3k94
Znajdź inne posty napisane przez pi0tr3k94