Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.11.2024, 20:31
azor napisał(a):Wyświetl post
Czyli podtrzymujesz, że Liga i TVP powinno nam zapłacić?

Podtrzymujesz, to co powiedziałeś? Nie byłeś, pijany, zaspany, na antybiotyku tylko świadomie tak uważasz?
Nie nie powinni płacić...

Powinni ustalać nam wszystkie domowe mecze we wtorek o 13 a jak nie zapełnimy stadionu to pretensje możemy mieć tylko do siebie...

Mentalny niewolniku...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując