azor napisał(a):

Czyli podtrzymujesz, że Liga i TVP powinno nam zapłacić?
Podtrzymujesz, to co powiedziałeś? Nie byłeś, pijany, zaspany, na antybiotyku tylko świadomie tak uważasz?
|
Nie nie powinni płacić...
Powinni ustalać nam wszystkie domowe mecze we wtorek o 13 a jak nie zapełnimy stadionu to pretensje możemy mieć tylko do siebie...
Mentalny niewolniku...