|
Pragmatyczny się znalazł. Wystawiać dupę do kopania to kwintesencja tego pragmatyzmu. Dostać kopa i miłe słówko to największe szczęście niewolnika...
W jakim celu? Sędziowie nas kręcą? W PZPN robią nam pod górkę? Bo warszawka zawsze miała, ma i będzie miała kompleksy. Więc ze zwykłej złośliwości. A powodów można znaleźć wieeele.
Niestety wszędzie znajdą się mentalni niewolnicy, którzy kop w dupę traktują jak normalność. Tacy właśnie kopa przyjmują z wdzięcznością bo niby jaki miałby być powód traktować go inaczej.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.11.2024 o godz. 20:26.
|