Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1577
Stary 16.11.2024, 20:20
Pragmatyczny się znalazł. Wystawiać dupę do kopania to kwintesencja tego pragmatyzmu. Dostać kopa i miłe słówko to największe szczęście niewolnika...


W jakim celu? Sędziowie nas kręcą? W PZPN robią nam pod górkę? Bo warszawka zawsze miała, ma i będzie miała kompleksy. Więc ze zwykłej złośliwości. A powodów można znaleźć wieeele.

Niestety wszędzie znajdą się mentalni niewolnicy, którzy kop w dupę traktują jak normalność. Tacy właśnie kopa przyjmują z wdzięcznością bo niby jaki miałby być powód traktować go inaczej.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.11.2024 o godz. 20:26.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując