Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1576
Stary 16.11.2024, 20:15
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Przeproś niemiaszków za WWII ...

Mentalność niewolnika w czystej postaci... azor noga, pasuje jak ulał


Niekorzystne dla Wisły terminy meczów, przywileje korzyści jak z Arką to nie żadne tam spiski, przecież nikt tego celowo nie robi, to wszystko patałachy i dlatego...
Ależ Ty jesteś buńczucznym renegatem. Już wszyscy wiemy, że nauczyłeś się nowego zwrotu, nie musisz go wrzucać w co drugiej wypowiedzi. Jest zasadnicza różnica między populizmem a pragmatyzmem, ale nikt Ci nie zabroni wojowania szabelką płaskoziemca.

Zapytam ponownie, choć wiem że niewygodne pytania zazwyczaj omijasz: w jakim celu miałby być zawiązany tenże spisek przeciwko Wiśle?
Odpowiedz cytując