Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1575
Stary 16.11.2024, 19:58
azor napisał(a):Wyświetl post
dołącz to do wniosku o reparacje z WWII

.
Przeproś niemiaszków za WWII ...

Mentalność niewolnika w czystej postaci... azor noga, pasuje jak ulał


Niekorzystne dla Wisły terminy meczów, przywileje korzyści jak z Arką to nie żadne tam spiski, przecież nikt tego celowo nie robi, to wszystko patałachy i dlatego...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując