azor napisał(a):

dołącz to do wniosku o reparacje z WWII
.
|

Przeproś niemiaszków za WWII ...
Mentalność niewolnika w czystej postaci... azor noga, pasuje jak ulał
Niekorzystne dla Wisły terminy meczów, przywileje korzyści jak z Arką to nie żadne tam spiski, przecież nikt tego celowo nie robi, to wszystko patałachy i dlatego...