|
Całe szczęście trener Jop podejmuje na tyle logiczne ruchy kadrowe, że FRED notorycznie spada w hierarchii drużyny i mam nadzieję, że już nigdy w naszych barwach nie wystąpi. Oby udało się dojść z nim do porozumienia i rozwiązać umowę w przerwie zimowej z niewielką stratą finansową dla klubu. Po tym co pokazał do tej pory on i co pokazał dzisiaj m.in. Kuziemka czy - po raz kolejny - Mariusz Kutwa, mam nadzieję, że miejsca 17-23 w kadrze będą zajmowali nasi utalentowani juniorzy, a nie zagraniczne gwiazdeczki.
O ile Kiakos, czy Kiss wpisują się średni poziom zespołu, to Portugalczyk ewidentnie nam przeszkadza na boisku.
|