Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 16.11.2024, 19:38
Bardzo dobry wynik.

Za olewacką postawę pod bramką przeciwnika powinni dostać poważną zjebę. Za przechodzenie większości 1 połowy też. Ale zwycięzców się nie sądzi.

Alleluja i do przodu...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując