Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 16.11.2024, 19:29
masada napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie że po prostu dosyć oszczędnie gospodarują siłami po tym świetnym początku. Jak dla mnie to może być znowu 15 gry na początku 2 połowy, strzelenie trzeciej bramki i czilowanie grzyba do końca, ze zmianą Rodado w 60 minucie i będę zadowolony.
W drugiej połowie mieli lekko licząc sześć setek, z czego wpadła jedna bramka Kiakosa.
Jakim cudem Zwoliński skończył tylko z asystą pewnie nigdy się nie dowiemy...

Absolutna dominacja Wisły.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując