masada napisał(a):

|
Mam wrażenie że po prostu dosyć oszczędnie gospodarują siłami po tym świetnym początku. Jak dla mnie to może być znowu 15 gry na początku 2 połowy, strzelenie trzeciej bramki i czilowanie grzyba do końca, ze zmianą Rodado w 60 minucie i będę zadowolony.
|
W drugiej połowie mieli lekko licząc sześć setek, z czego wpadła jedna bramka Kiakosa.
Jakim cudem Zwoliński skończył tylko z asystą pewnie nigdy się nie dowiemy...
Absolutna dominacja Wisły.