azor napisał(a):

dołącz to do wniosku o reparacje z WWII
Zazwyczaj wypowiadałeś się rozsadnie, ale teraz zalatujesz Drozdem.
Nie wiem czy to obelga, Framat zapisz to faken - jeśli uważasz za stosowne "bycie Drozdem" jako epitet.
|
Nie można się we wszystkim zgadzac.
Poczytaj sobie na jakich warunkach tvp kupila prawa do polazywania ligi mistrzow. Najlepszy przyklad przewalania kasy na polprodukt za 2x wiecej niz wynosi realna wartość.