ciacho napisał(a):

|
To co piszesz to dla mnie szok. Że w piłce nożnej chodzi o oglądalność i TV próbuje na niej zarabiać? Kto by pomyślał. To jakiś światowy spisek.
|
Jakby wszyscy robili to tak nieudolnie jak robi to teraz tvp to nikt by nie zarabil na pilce.