Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1569
Stary 15.11.2024, 21:50
Ale w takim razie jeżeli kosztem oglądalności Wisła ma mniej korzystne terminy rozgrywania meczów, a przez to traci kasę z biletów to powinna dostać rekompensatę i tyle. To nie spisek tylko przekręt bo jesteśmy jako klub dymani na kasę.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując