|
No to wam podałem przykłady z naszego podwórka a wy dalej kwadratowych jaj szukacie.Pamiętasz jak dyskutowaliśmy w sierpniu o tym,że będą nas cisnąć na rozegranie tych meczów w tej rundzie?W sumie jutro wieczorem byłoby po sprawie a tu się udało wcisnąć jeszcze zaległy mecz z Chrobrym.
|