Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1564
Stary 15.11.2024, 10:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wykorzystywanie marki Wisly do nabicia ogladalnosci w porach i dniach w ktorych jest ona fatalna dla kibica stadionowego. Zysk kosztem podstawowego interesu klubu. Czemu tak jest napisalem juz wyzej.

Gdy jeszcze śledziłem baczniej ekstraklasy z 3 lata temu to panietam że Legia w calym (!!!) sezonie rozegrala jedno (!) spotkanie wyjazdowe w poniedzialek. Zadnego domowego. 80% domowych spotkan miala w niedziele o 18. Tyle ze to byl canal+ ktory potrafi zarzadzać swoim produktem z korzyscia dla nabardziej markowego klubu w lidze.

Tvp tego calkowicie nie potrafi, wrecz robi cos calkowicie odwrotnego dla najwiekszej marki w 1 lidze. Rownie mocno (choc mniej) pokrzywdzone sa ekipy Ruchu i ŁKSu i uwazam ze z tych samych powodów co Wisla.
Telewizja już swoje zapłaciła. To czy jako klub umiemy zapełnić stadion czy nie - mają głęboko.

Ja ich nie bronie - zarówno Polsat jak i TVP są lata świetlne za C+ w kwestii realizacji, zarządzania i sprzedawania produktu jakim jest 1 liga. Dostali gwiazdkę z nieba, jaką jest Wisła i też tego nie potrafią wykorzystać. I sam przedstawiasz wniosek, z którym się zgadzam - w TVP nie wiedzą co robią, często ich ruchy przypominają Mietkowe "a dobra, to się potem zaszpachluje".

Tylko błagam - nie mówmy o kolejnym spisku, bo to już nawet przestało być zabawne.
Odpowiedz cytując